У Мінську обговорюють обмін полоненими у форматі "всіх на всіх"

Сьогодні у Мінську, де розпочали роботу дві підгрупи в рамках тристоронньої контактної групи з урегулювання ситуації на сході України, обговорювалося питання обміну полоненими у форматі "всіх на всіх"
Depo.Влада
19 травня 2015 20:31
ФОТО: depo.ua

Про це заявив "віце-спікер" так званої "народної ради" самопроголошеної Донецької народної республіки Денис Пушилін, передає depo.ua з посиланням на сепаратистський сайт "Донецкое агентство новостей".

Подробиць сепаратист не розповів.

У свою чергу народний депутат України, уповноважений президента України з питань мирного урегулювання ситуації у Донецькій і Луганській областях Ірина Геращенко на своїй сторінці у "Фейсбуці" підтвердила, що на переговорах у Мінську ключовою темою є питання про обмін полонених.

"Мінськ. Розпочали роботу дві підгрупи в рамках Тристоронньої контактної групи. Політична та гуманітарна. Ключова тематика - негайне звільнення всіх заручників", - написала вона.

Раніше повідомлялося, що головними питаннями порядку денного, які обговорять представники України, РФ, ОБСЄ, обмін полоненими та гуманітарні вантажі.