У Міноборони розповіли про DDoS-атаки на свій сайт під час агресії Росії на Азові

У день нападу Росії на українські кораблі в Керченській протоці сайт Міністерства оборони зазнав DDoS-атак, коли фіксувалося понад 6 тисяч звернень на секунду

Про це заявив начальник головного управління зв'язку та інформаційних систем Генштабу ЗСУ Володимир Рапко, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"25 листопада 2018 року під час агресії в Керченській протоці на одному з наших пристроїв кібернетичної безпеки... зафіксовано DDoS-атаку на сайт Міноборони. В цей момент було понад 6 тисяч звернень на секунду", - заявив Рапко, додавши, що наразі основними напрямками діяльності є кібероборона держави та захист інформаційно-комунікаційних систем ЗСУ.

Він також поінформував, що Генеральним штабом давно "налагоджена повна сумісність і взаємодія з суб'єктом забезпечення кібербезпеки в Україні", а з оголошенням в країні воєнного стану ця співпраця поглибилась.

"Підрозділи ЗСУ, що відповідають за кібербезпеку, перейшли на бойовий режим роботи, підсилені бойові пости, деякі підрозділи переведені на цілодобовий режим роботи. Основними напрямками діяльності є кібероборона держави та захист інформаційно-комунікаційних систем ЗСУ", - зазначив начальник управління.

Серед загроз, з якими стикаються в Генштабі, є поширення шкідливого програмного забезпечення та DDoS-атаки.

"Ворог намагається порушити роботу нашої системи управління. І для протидії у нас є спеціальний підрозділ зі спеціальними комплексами, які захищають наші мережі. Як правило - це DDoS-атаки на наші системи та поширення шкідливого програмного забезпечення. Ще одним напрямком є перехоплення та блокування наших систем зв'язку", - поінформував Рапко.

Він нагадав, що з блокуванням та перехопленням систем зв'язку Україна гостро зіткнулася під час подій в Керченській протоці та постійно бачить це в зоні проведення ООС.

Довідка: 25 листопада російські прикордонні кораблі здійснили відверто агресивні дії проти кораблів ВМС ЗС України та захопили три українських кораблі - "Бердянськ", "Нікополь" і "Яни Капу".

ЗМІ оприлюднили список 24 українських моряків, які перебувають в полоні у російських окупантів.

27 листопада окупаційний суд Сімферополя арештував 15 моряків, а 28 листопада - обрав запобіжний захід у вигляді арешту в СІЗО ще дев'яти українським морякам, захопленим в полон у Керченській протоці.

У зв'язку з актом агресії Росії з 26 листопада в 10 областях України запровадили воєнний стан.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme