У Міноборони кажуть, що Полторак сховався в готелі від Росії

Міністр оборони України Степан Полторак справді проживає в готельному комплексі на території військової частини
Depo.Влада
14 липня 2016 16:06
ФОТО: depo.ua

Цю інформацію підтвердили в прес-службі Міноборони, передає depo.ua.

У цьому готелі міністр проживає з дружиною "з міркувань безпеки" через агресію Росії. 

"Варто відзначити, що в зазначеному комплексі проживали попередні міністри оборони, які, на відміну від нинішнього керівника оборонного відомства, який уклав договір оренди і платить за проживання, жили в ньому на безоплатній основі ", - зазначили у відомстві.

Комплекс складається з декількох будівель, які були побудовані в 1957, 1963 і 1968 роках. Зокрема, у нього входять: зал для офіційних зустрічей і сім номерів для проживання, де розміщують представників іноземних делегацій, які перебувають з офіційними візитами в оборонне відомство.

"На базі комплексу були проведені офіційні зустрічі представників делегацій Збройних Сил Великої Британії, Грузії, Китаю, США, Казахстану, Туреччини, Латвії, інших країн альянсу і багатьох іноземних військових делегацій", - додали в Міноборони.

Нагадаємо, що вчора журналісти з'ясували, що міністр оборони України Степан Полторак разом з сім'єю нібито проживає в готельному комплексі на території військової частини в Києві, побудованому начебто на невідомі гроші і з невідомою метою. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада