У Міноборони хочуть створити військову поліцію

Міністерство оборони пропонує створити Військову поліцію
Depo.Влада
4 серпня 2016 16:31
ФОТО: depo.ua

Про це під час брифінгу в Міністерстві оборони сказав т.в.о. начальника Військової служби правопорядку ЗСУ, генерал-майор Ігор Криштун, повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"На виконання указу Президента України від 6 червня 2016 року був введений в дію Стратегічний оборонний бюлетень. У ньому є рядок про реформування Військової служби правопорядку у Військову поліцію до кінця 2020 року", - заявив Криштун.

Наразі в Міноборони триває робота над законопроектом про військову поліцію, яким передбачається, врегулювати на законодавчому рівні її статус, повноваження, завдання та функції.

"Міністерство оборони же тричі подавало законопроект про створення Військової поліції. Але на сьогоднішній день він так і не вийшов на розгляд Верховної Ради. Черговий варіант цього проекту закону був підписаний днями міністром оборони і знову буде направлений до парламенту", - зазначив Криштун.

Він переконаний, що військова поліція повинна з'явитися в Україні якомога скоріше.

"На сьогоднішній день військова поліція дуже потрібна. Ми вивчали досвід США, Німеччини, Франції, Польщі. Найбільш тісна співпраця з військовою поліцією Канади. Під керівництвом канадських інструкторів, наші військові проходять спеціальну підготовку, удосконалюють мовну, теоретичну, вогневу та медичну допомогу", - сказав генерал-майор.

Він додав, що інститут військової поліції створений та успішно функціонує в більшості країн світу як важливий компонент забезпечення законності та правопорядку.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада