У Мінкульті розповіли, яким буде Єдиний туристичний портал

Єдиний туристичний портал, над розробкою якого працює створене при Міністерстві культури, молоді та спорту (МКМС) Держагентство розвитку туризму, вміщуватиме багато корисної для іноземних гостей інформації – від мапи цікавих місць до контактів, за якими варто звертатися у різних непередбачуваних ситуаціях
 

Про це сказав заступник міністра культури, молоді та спорту України Олексій Сівірін в ефірі телеканалу "Україна", повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Це наш інструмент, наша візитівка у світі. Коли світ стає все більш діджиталізований, це те, як нас бачать. Адже перш ніж туристи ступлять на нашу землю, вони подивляться на нас в інтернеті. Портал матиме дві мети - презентувати державу, а крім того, – елемент безпеки", – зазначив Сівірін.

За його словами, там буде розміщено відеоконтент, а також обов’язково кількома мовами буде опубліковано довідник із контактами тих місць, які можуть знадобитися туристу у будь-якій непередбачуваній ситуації. У тому числі контакти посольств, консульств, поліції, швидкої допомоги та багато іншого.

Заступник міністра зазначив, що робота над розробкою єдиного туристичного порталу тільки розпочалася.

"Ми зараз комунікуємо із найбільшими і найкращими агентствами, які можуть нам допомогти зробити його, адже ми хочемо, щоб він був привабливий. Ми зараз у середині ґрунтовного ресерчу того, як це робиться", – додав він.

Сівірін запевнив, що МКМС дослухатиметься до пропозицій небайдужих сторін щодо наповнення цього порталу.

"Ми не маємо наміру наповнювати його самостійно на власний розсуд. Як і багато інших рішень, будемо намагатися зробити все максимально відкрито. Так, зараз ми більше консультуємося з експертним середовищем", – сказав представник МКМС.

Загалом, наголосив Сівірін, розвиток туристичної галузі є одним із пріоритетних напрямків для уряду та МКМС.

"Ми зараз починаємо вибудовувати цю систему як кадрово, так і ресурсно. Цей рік буде першим, коли держава розпочинає інвестувати кошти у те, щоб ми розвивалися як туристична країна. У бюджет закладено 240 млн грн на розвиток туристичної галузі. Ми зараз ще формуємо команду, говоримо з усією індустрією, намагаємося спробувати запросити усіх найкращих людей", – сказав він.

Заступник міністра зазначив, що туризм є важливим, але не єдиним напрямком, який необхідно розвивати. Нині в МКМС очікують, поки Національне агентство України з питань державної служби проведе незалежні прозорі конкурси та порекомендує кандидатів на посади голів 7 нових центральних органів виконавчої влади. Зокрема, Державного агентства з питань мистецтв, Державного агентства з питань мистецької освіти, Державного агентства розвитку молоді та громадянського суспільства, Державного агентства спорту, Державного агентства розвитку туризму, а також Держінспекції культурної спадщини України та Держслужби охорони культурної спадщини.

Перш за все, вони мають бути якісними менеджерами. А на другому місці – їх експертиза у сфері. Це підхід, який використовується і в бізнесі, і в державному управлінні, усюди. Якщо ми подивимося на європейські країни, є абсолютно нормальна ситуація, коли топменеджмент з різних агентств переходить з одного в інше, навіть незалежно від сфери", – підкреслив заступник міністра.

Нагадаємо, 5 січня прем'єр-міністр України Олексій Гончарук повідомив, що в Україні до осені 2020 року створять єдиний туристичний портал, який працюватиме як онлайн, так і в телефонному режимі.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme