У Мінфіні планують спростити життя бізнесу: буде менше довідок

Міністерство фінансів пропонує скасувати низку довідок для бізнесу
Depo.Влада
27 квітня 2016 10:41
ФОТО: depo.ua

Пакет законодавчих ініціатив щодо спрощення процедур обміну податковими даними стосовно фіскального статусу суб'єктів господарювання підготувала робоча група під керівництвом Міністерства фінансів спільно з ДФС, Нацбанком і Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також з представниками громадської організації EasyBusiness, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-служба Мінфіну.

Законопроектом пропонується скасувати отримання низки довідок, витягів та повідомлень, надати можливість отримувати деякі довідки за місцем звернення або шляхом отримання інформації із сайту Державної фіскальної служби, а також скасувати низку довідок у паперовій формі.

"Запропонований робочою групою пакет законодавчих ініціатив дозволить істотно скоротити, спростити і вдосконалити процес одержання довідок з фіскального статусу суб'єктів господарювання. Виконання зазначених заходів суттєво спростить процес ведення бізнесу, дозволить підвищити позицію України в рейтингу Doing Business і матиме позитивний вплив на поліпшення інвестиційного клімату країни", - вважають у Мінфіні.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман раніше пообіцяв зменшити кількість перевірок бізнесу

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада