У Мінфіні планують спростити життя бізнесу: буде менше довідок

Міністерство фінансів пропонує скасувати низку довідок для бізнесу

Пакет законодавчих ініціатив щодо спрощення процедур обміну податковими даними стосовно фіскального статусу суб'єктів господарювання підготувала робоча група під керівництвом Міністерства фінансів спільно з ДФС, Нацбанком і Міністерством економічного розвитку і торгівлі, а також з представниками громадської організації EasyBusiness, повідомляє depo.ua з посиланням на прес-служба Мінфіну.

Законопроектом пропонується скасувати отримання низки довідок, витягів та повідомлень, надати можливість отримувати деякі довідки за місцем звернення або шляхом отримання інформації із сайту Державної фіскальної служби, а також скасувати низку довідок у паперовій формі.

"Запропонований робочою групою пакет законодавчих ініціатив дозволить істотно скоротити, спростити і вдосконалити процес одержання довідок з фіскального статусу суб'єктів господарювання. Виконання зазначених заходів суттєво спростить процес ведення бізнесу, дозволить підвищити позицію України в рейтингу Doing Business і матиме позитивний вплив на поліпшення інвестиційного клімату країни", - вважають у Мінфіні.

Нагадаємо, що прем'єр-міністр Володимир Гройсман раніше пообіцяв зменшити кількість перевірок бізнесу

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада