У Мінфіні не знають, чи вистачить грошей на підвищену депутатську зарплату

У Міністерства фінансів України може не вистачити грошей, щоб виплатити депутатам підвищену зарплату, передбачену в бюджеті на 2017 рік
Depo.Влада
23 жовтня 2016 21:54
ФОТО: depo.ua
Про це заявив заступник міністра фінансів Євген Капінус в ефірі "112 Україна".

"Якщо брати Верховну Раду щодо підвищення, то у Верховній Раді вони також будуть керуватися тими засобами, які було передбачено у бюджеті на 2016 рік. Враховуючи, що, наскільки мені відомо, у ВР не виплачувалися премії, надбавки, а у них певні фонди є... Я не впевнений, що цих коштів буде достатньо, щоб заплатити їм обов'язкові платежі і надбавки, але вони все одно будуть керуватися тими коштами, які є в бюджеті 2016 року. Я думаю, що цих коштів буде достатньо тільки на обов'язкові платежі, а інші виплати, які їм сьогодні передбачено законодавством, їх буде недостатньо", - сказав Капінус.

Нагадаємо, народні депутати ухвалили постанову № 5000-П, якою підвищили собі заробітну плату  з 1 листопада 2016 року. Так, посадовий оклад спікера Верховної Ради складе 30 мінімальних зарплат, першого віце-спікера – 28, віце-спікера – 28, голови комітету, лідера фракції (депутатської групи) – 27, першого заступника голови, заступника голови, секретаря комітету, першого заступника голови, заступника голови фракції – 26, голови підкомітету комітету та члена комітету – 25 мінімальних зарплат.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада