У Мін’юсті створять координаційну раду щодо Криму

При Міністерстві юстиції України хочуть створити координаційну громадську раду за участю правозахисників, громадських діячів та представників Меджлісу кримськотатарського народу
Depo.Влада
4 серпня 2015 20:21
ФОТО: depo.ua

Створити таку координаційну раду запропонував міністр юстиції України Павло Петренко, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Я пропоную, щоб ми сформували постійно діючу координаційну раду з усіх правозахисних організацій, представників Меджлісу і щоб вона щотижня збиралася і ставила ті завдання, які повинні виконати органи виконавчої влади та парламент для захисту прав кримчан. Я обіцяю, що Міністерство юстиції буде вашим рупором в органах влади з тими проблемами, які виникають", - заявив він на засіданні круглого столу з питань забезпечення прав громадян України в анексованому Криму.

Петренко також запропонував створити сторінку на сайті Мін'юсту кримськотатарською мовою.

"Сайті Міністерства юстиції - це не просто сайт державного органу, це майданчик для спілкування українців з владою. На ньому є і онлайн-сервіси, і консультації з різних питань. У мене є пропозиція, щоб ми перевели спільно з вами цей сайт на кримськотатарську мову і дали можливість кримським татарам, які проживають в Криму, користуватися цим сайтом і отримувати інформацію, в тому числі, щодо роботи нашої координаційної ради", - додав він.

Головою координаційної ради при Мін'юсті стане перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова.

Раніше повідомлялось, що коаліція правозахисних організація України оскаржує у суді порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua