У Мін’юсті створять координаційну раду щодо Криму

При Міністерстві юстиції України хочуть створити координаційну громадську раду за участю правозахисників, громадських діячів та представників Меджлісу кримськотатарського народу

Створити таку координаційну раду запропонував міністр юстиції України Павло Петренко, передає depo.ua з посиланням на Крим.Реалії.

"Я пропоную, щоб ми сформували постійно діючу координаційну раду з усіх правозахисних організацій, представників Меджлісу і щоб вона щотижня збиралася і ставила ті завдання, які повинні виконати органи виконавчої влади та парламент для захисту прав кримчан. Я обіцяю, що Міністерство юстиції буде вашим рупором в органах влади з тими проблемами, які виникають", - заявив він на засіданні круглого столу з питань забезпечення прав громадян України в анексованому Криму.

Петренко також запропонував створити сторінку на сайті Мін'юсту кримськотатарською мовою.

"Сайті Міністерства юстиції - це не просто сайт державного органу, це майданчик для спілкування українців з владою. На ньому є і онлайн-сервіси, і консультації з різних питань. У мене є пропозиція, щоб ми перевели спільно з вами цей сайт на кримськотатарську мову і дали можливість кримським татарам, які проживають в Криму, користуватися цим сайтом і отримувати інформацію, в тому числі, щодо роботи нашої координаційної ради", - додав він.

Головою координаційної ради при Мін'юсті стане перший заступник міністра юстиції України Наталія Севостьянова.

Раніше повідомлялось, що коаліція правозахисних організація України оскаржує у суді порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію Криму.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua