У Мін’юсті досі не внесли в реєстр і половини корупціонерів

Міністерство юстиції України внесло до Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення, лише 40% підозрюваних в цьому чиновників
Depo.Влада
8 квітня 2016 15:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу Генеральної прокуратури України.

Так, упродовж 2015 року до відповідальності за вчинення корупційних та пов’язаних із корупцією правопорушень притягнуто 2475 осіб, з яких до реєстру внесено лише 990, що становить 40% від загальної кількості.

Зокрема, до реєстру внесені рішення судів, які набрали законної сили та направлені до Міністерства юстиції України протягом 2013-2014 років.

У ГПУ повідомляють, що неповнота обліку даних реєстру є порушенням вимог статті 59 закону України "Про запобігання корупції".

"Таким чином, відсутність відповідної інформації у Реєстрі може призвести до прийняття на державну службу осіб, яким це заборонено законом, а також формування хибного уявлення у правопорушників про безкарність корупційного та пов’язаного з корупцією діяння, завдання негативних наслідків у зв’язку із притягненням особи до відповідальності", - йдеться в повідомленні.

Нагадаємо, що реєстр корупціонерів в Мін'юсті запустили ще торік. 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада