У Меркель спростували інформацію про "дедлайн" для прийняття закону про вибори на Донбасі

Крайні терміни для прийняття закону про місцеві вибори в окремих районах Донбасу на даний момент не встановлені
Depo.Влада
17 березня 2016 17:21
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ Німеччини в офіційному коментарі виданню DW, передає depo.ua.

Так, в німецькому зовнішньополітичному відомстві прокоментували повідомлення українських ЗМІ про фактичне встановлення "дедлайну" для завершення підготовки відповідного закону не пізніше березня з подальшим проведенням виборів не пізніше червня цього року. Видання нагадує, що раніше українська газета "Дзеркало тижня" з посиланням на власні джерела в політичних колах повідомила, що в разі недотримання Києвом відповідних крайніх термінів Україні загрожують зняттям санкцій ЄС проти Росії.

В офіційному коментарі МЗС Німеччини говориться: "Дискусії та узгодження модальностей місцевих виборів на Донбасі здійснюються у відповідальній за це робочій групі з політичних питань в рамках Тристоронньої контактної групи".

У відомстві нагадали, що під час останньої зустрічі в "нормандському форматі" на рівні міністрів закордонних справ, яка відбулася в Парижі 3 березня, було досягнуто спільне розуміння про необхідність максимального сприяння узгодженню позицій сторін.

"Конкретних крайніх термінів для прийняття закону про місцеві вибори не було визначено", - підкреслили в Міністерстві закордонних справ Німеччини.

Також, у відомстві підтвердили, що "міжнародні експерти консультують України по темі модальностей проведення місцевих виборів на Донбасі".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада