У мережу "злили" скандальну прослушку Ситника щодо допомоги Клінтон на виборах в США

У мережі з'явився запис розмови директора Національного антикорупційного бюро (НАБУ) Артема Ситника, де він зізнається співрозмовникам в підтримці і зацікавленості в перемозі на виборах президента Сполучених Штатів Америки у 2016 році Хілларі Клінтон, яка була головним опонентом Дональда Трампа

У мережу "злили" скандальну прослушку Си…

Посилання на сюжет BlazeTV, в якому наводиться аудіозапис, розмістив в Twitter користувач Райан Дженсен, передає Depo.ua.

"На сайті BlazeTV є аудіозапис виступу Артема Ситника (директор Національного антикорупційного бюро України), де він розповідає про те, як вони навмисно закрили інформацію про Клінтон і розкрили про Манафорта. Вони допомогли сфальсифікувати вибори для Хілларі. Україна допомогла HRC (ймовірно, найбільша в країні організація із захисту громадянських прав ЛГБТ, яку підтримує Клінтон – ред.)", – пише Дженсен.

У сюжеті ведучий говорить, що тоді ще генпрокурор Юрій Луценко розповів ЗМІ в квітні, що у США є запис розмови Ситника, в якому він зізнається у втручанні в вибори США на боці демократів. Причому ведучий не називає Луценка на прізвище, а говорить: "Пам'ятаєте, хорошого хлопця, який прийшов після того, як був звільнений поганий хлопець?". Після цього наводиться сам аудіозапис.

Ми наводимо текст розмови Ситника з двома співрозмовниками – "Миколою" й "Іваном".

Микола: Допомагали їм ці російські, ваші?

Ситник: Я думаю, що так. Я ж йому теж допомагав. Чи не йому, Хілларі. Їй допомагав.

Микола: А, коли її (позиції, – ред.). Похитнулися, так.

Ситник: Ні, ну це так пишуть.

Іван: Мені здається, Хілларі (нерозбірливо).

Микола: Ну, я наскільки пам'ятаю, ви (нерозбірливо).

Ситник: Трамп же ж ні... У нього суто внутрішні проблеми, які домінують над зовнішніми. А Хілларі з тих політиків, які... гегемонія Америки в світі. І для нас як би так краще. А для американців краще те, що Трамп робить.

Микола: Ну, у нас багато американських експертів тут (нерозбірливо).

Ситник: Ми ж оприлюднили дані про Манафорта, якого посадили. Манафорт був керівником штабу Трампа. Зокрема за те, що опублікували чорну бухгалтерію (нерозбірливо), посадили на 80 років. Трамп – не Трамп, по барабану, їх система працює чітко. І коли були вибори, за тиждень до виборів ФБР відновили розслідування по Хілларі. У неї рейтинг впав на 7%, і Трамп з натяжкою переміг. Я тільки не можу зрозуміти, чого Трамп визвірився (?) На ФБР? Якби не ФБР, він не був би президентом. Вони Хілларі (знизили) рейтинг на 7%.

Нагадаємо, народний депутат України Андрій Деркач, ініціатор кримінальної справи про втручання у вибори США, оприлюднив документи, з яких випливає, що перший заступник директора Національного антикорупційного бюро України (НАБУ) Гізо Углава протягом декількох років надавав посольству США в Києві інформацію, яка негативно вплинула на події в Україні і США.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook