Як у мережі висміяли могутність путінської гвардії

Користувачі соціальних мереж висміяли спеціальні повноваження, якими російська Держдума наділила службовців військ Національної гвардії Росії
Depo.Влада
6 квітня 2016 14:15
ФОТО: depo.ua

Повноваження російський нацгвардійців описані у відповідному законі, що спрямований до Держдуми Росії, повідомляє depo.ua з посиланням на російський Інтерфакс

Згідно з документом, війська Нацгвардії наділяються не лише загальними, а  й спеціальними повноваженнями.

"Спеціальні повноваження (примусові заходи): затримання, входження (проникнення) в жилі та інші приміщення, на земельні ділянки і території, оточення (блокування) ділянок місцевості, житлових приміщень, будівель і інших об'єктів", - йдеться в проекті закону.

Крім того,  російські гвардійці зможуть перевіряти документи і проводити огляд транспорту. Також вони отримають право "проводити особистий огляд вказаних осіб, огляд їхніх транспортних засобів і речей, вилучення у них документів і предметів, заборонених для зберігання і використання; проводити огляд транспортних засобів, плавучих засобів (судів), які порушили правила, встановлені на охоронюваних військами національної гвардії об'єктах".

Разом з тим, нацгвардійців Росії зобов'язали пояснювати затриманому його права. 

У користувачів Twitter спецповноваження російської Нацгвардії викликали бурхливий резонанс.

"Ну чудово. Давайте їм ще напослідок дамо і загальний нагляд. І розвідку, і палату мір, і планетарії ....", - з іронією пропонує російський опозиціонер Олексій Навальний у своєму Twitter.

У мережі висміяли могутність російської Нацгвардії - фото 1

"Нацгвардії дозволять гвалтувати наших дружин і дітей - якщо, звичайно, цим правом не скористається сам Володимир Путін", - сумно жартує в Twitter Дідусь Шу.

У мережі висміяли могутність російської Нацгвардії - фото 2

"Цей момент, коли ти старий параноїк, що прокрався і хоче жити вічно", - пише у Twitter Георгій Албуров. 

Нагадаємо, вчора президент Росії Володимир путін оголдосив про створення в Росії Національної гвардії Росії на базі Внутрішніх військ МВС.

 Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада