У Матіоса вирішили, що полковник-зрадник з Криму завтра сам прийде на допит

Військова прокуратура Київського гарнізону викликала на допит колишнього українського полковника Степана Гайдаржийського, підозрюваного у дезертирстві і державній зраді
Depo.Влада
13 квітня 2016 17:34
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу військової прокуратури Центрального регіону України.

Його викликали через сайт прокуратури, через те, що Гайдаржийський 1964 р. н. проживає на непідконтрольної Україні території.

Згідно з повісткою, Гайдаржийський має з'явитися 16 квітня на 10:00 до прокурора військової прокуратури Київського гарнізону Центрального регіону України для проведення необхідних слідчих та процесуальних дій у кримінальному провадженні за підозрою у вчиненні злочинів, передбачених ч. 1 ст. 111, ч. 1 ст. 408 КК.

Нагадаємо, що колишній заступник начальника Кримського територіального командування внутрішніх військ Міністерства внутрішніх справ України полковник Гайдаржийський С. П. у квітні 2014 року під час окупації Автономної Республіки Крим військовими формуваннями Російської Федерації, тобто в період збройного конфлікту, перейшов на бік ворога. Гайдаржийський залишився на території Криму і добровільно вступив на службу до ВВ МВС Російської Федерації.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад