У Ляшка назвали умови, за яких "радикали" повернуться у коаліцію

Народний депутат від "Радикальної партії" назвав умови, за який фракція його політсили повернеться у парламентську коаліцію
Depo.Влада
27 січня 2016 10:43
ФОТО: depo.ua

Про це він написав на своїй сторінці у "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Зараз точиться над багато розмов про те хто очолить те чи інше міністерство в оновленому українському уряді в ході створення нової правлячої коаліції. Моя ж позиція як і позиція фракції "Радикальної партії" Олега Ляшка в парламенті полягає в тому, що дискусія має точитися не навколо того, хто обійматиме міністерські посади, а навколо світоглядних засад, на яких формуватиметься нова правляча коаліція і навколо соціально-економічної програми нового уряду", - зазначив Мосійчук.

За його словами, фракція "Радикальної партії" Олега Ляшка може війти до нової правлячої коаліції та уряду лише у випадку, якщо в коаліційній угоді і в урядовій програмі соціально-економічного буде передбачено наступні пункти:

- відмова від спроб імплементувати в тіло української Конституції особливого статусу Донбасу;

- заборона на продаж сільськогосподарських земель;

- заборона підвищення пенсійного віку;

- перехід від Нормандського до Женевського формату в переговорах по війні на Донбасі;

- недопущення розбазарювання державного майна через так звану приватизацію;

- скасування оподаткування пенсій;

"А також реалізація Антикризової програми соціально-економічного розвитку, яку вчора лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко та його заступник з економічних питань Віктор Галасюк направили президенту, прем'єр-міністру та голові Верховної ради", - додав Мосійчук.

Нардеп зазначив, що навколо цих принципів "Радикальна партія" і пропонує розгорнути дискусію колегам по парламенту, "а не дерибанити урядові портфелі". 

Нагадаємо, раніше лідер "Радикальної партії" Олег Ляшко заявив про можливість входження до нової коаліції з будь-якими парламентськими політсилами, крім Опозиційного блоку.

Він також заявляв, що повернення в коаліцію Радикальна партія може обговорювати лише після зміни коаліційної програми

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада