У Луценка обіцяють зберегти напрацювання Сакварелідзе

Новопризначена заступник генпрокурора Валентина Теличенко обіцяє зберегти напрацювання, які зробила команда колишнього заступника генпрокурора Давида Сакварелідзе
Depo.Влада
3 червня 2016 21:39
ФОТО: depo.ua

Про це вона заявила в ефірі Радіо Свобода, передає depo.ua.

"Дуже важливо зберегти ті напрацювання, які зробила група Сакварелідзе дотепер. І це обов’язково буде зроблено. Це перші кроки – ідентифікувати людей, з якими працюватимемо. Зібрати, що було зроблено досі, щоб його не втратити і використати в майбутньому", – сказала Теличенко.

Серед своїх завдань Теличенко називає збереження у системі професіоналів і повернення чесних працівників, які були змушені піти з прокуратури.

"Наше завдання знайти тих, хто ще хотів би повернутися і використати їх як прихований потенціал, використати старше покоління, яке, можливо, ще до Ріната Кузьміна пішло із системи, але зберегло досвід, знання, честь", – каже заступник генпрокурора.

Цього тижня генпрокурор Юрій Луценко повідомив, що відомий юрист Валентина Теличенко обійматиме посаду заступника генпрокурора з реформ.

За словами Луценка, вона займатиметься проведенням нових конкурсів у місцеві прокуратури, щоб туди прийшли люди, які були поза системою, а також реформою академії прокуратури.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада