У Луценка обіцяють не мовчати про допит Охендовського і справу "комірної книги" ПР

Генпрокуратура інформуватиме громадськість про допит голови ЦВК Михайла охендовського у справі про "чорну бухгалтерію" Партії регіонів
Depo.Влада
14 грудня 2016 13:44
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на брифінгу перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук, передає Depo.ua.

"Всі питання процесуального характеру, які будуть прийматися в рамках цієї справи будуть донесені до суспільства. Вчора ми всі стали свідками заяви пана Холодницького усі питання з процесуальним провадженням і прийняттям рішення ви будете знати щоденно, щохвилинно. Станом на зараз відбуваються процесуальні дії повязані з ознайомленням з підозрою з подачею клопотань для оскарження і з процесуальними діями, які є в усіх учасників процесу, в тому числі і в захисників.Як буде свіжіша інформація, ми про неї повідомимо", - сказав він.

Це є результат повсякденної роботи правоохоронної систем. Ми нічого не прогнозуємо і ні про що не заявляємо наперед. Ми говоримо тільки про ті факти які маємо на сьогодні. всі прогнози направлені на погноз нашої діяльності будуть шкодити слідству.

Нагадаємо, 13 грудня керівник САП Назар Холодницький підписав підозру Михайлу Охендовському, який фігурує у справі "чорної бухгалтерії" ПР. Того ж дня голові ЦВК вручили підозру прямо в аеропорту "Бориспіль". 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада