У Луценка кажуть, що Ляшко вже рік відмовляється свідчити у справі щодо Клюєва

Генеральна прокуратура України повідомила, у якому кримінальному провадженні викликали на допит лідера Радикальної партії Олега Ляшка
Depo.Влада
29 липня 2016 20:20
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ГПУ, передає depo.ua

"Виклик на допит до Генпрокуратури керівника і народних депутатів фракції "Радикальна партія" пов’язано з розслідуванням кримінального провадження, щодо заяви Ляшка відносно пропонування неправомірної вигоди у розмірі 50 млн доларів США за не підтримання подання Генеральної прокуратури України до Верховної Ради України про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності народного депутата України Сергія Клюєва", - йдеться у повідомленні.

У ГПУ нагадали, що дана заява була зроблена Ляшком і поширена засобами масової інформації 13 травня 2015 року. Як зазначається у повідомленні, ГПУ уже надсилала Ляшку 20 повісток з викликом на допит у цьому провадженні.

"До цього часу, незважаючи на направлені на адресу О. Ляшка 20 (двадцяти) повісток про виклик для допиту як свідка у кримінальному провадженні, вказані повістки ним проігноровано і про причини неявки до органу досудового розслідування не повідомлено. Також у своїй заяві ЗМІ Ляшко зазначив, що неправомірну вигоду пропонували як йому таки і депутату його фракції. Тому органом досудового розслідування з метою допиту як свідків викликано усіх народних депутатів України членів Фракції "Радикальної партії Олега Ляшка", - йдеться у повідомленні.

Розслідування здійснюється Управлінням спеціальних розслідувань Генеральної прокуратури України за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 369 КК України.

Нагадаємо, раніше Ляшко повідомив, що фракцію "Радикальної партії" у повному складі викликали на допит в Генеральну прокуратуру України

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада