У Луценка "шиють" справу проти НАБУшника, що готував підозру Демчині

Генпрокуратура порушила кримінальну справу щодо детектива Національного антикорупційного бюро Сергія Яндюка, який підготував повідомлення про підозру у незаконному збагаченні першому заступнику голови СБУ Павлу Демчині

Про це Демчина заявив журналістам, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

"Можу сказати, що Генпрокуратура порушила справу стосовно детектива НАБУ", - сказав посадовець.

Він додав, що детектив НАБУ Яндюк, який підготував йому повідомлення про підозру, був ознайомлений з ухвалою Володимирецького райсуду Рівненської області, у якій ідеться, що Демчина і громадянка Ольга Волощук не мають спільного побуту і не можуть вважатися сім'єю.

Таким чином, зазначив Демчина, повідомлення йому про підозру є сфальсифікованим.

"Я не знаю, чи інші співробітники НАБУ читали текст ухвали Володимирецького райсуду, але саме Яндюк підписав підозру і саме він забирав у суді цю ухвалу, він не може не знати про її існування", - заявив перший заступник голови СБУ.

Нагадаємо, 13 вересня у ГПУ повідомили, що НАБУ підготувало повідомлення про підозру першому заступнику голови СБУ Павлу Демчині. Проте сам чиновник заперечує всі звинувачення.

Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) оприлюднило докази незаконного збагачення першого заступника голови СБУ Павла Демчини.

Водночас 14 вересня Служба безпеки України оголосила підозри трьом співробітникам Національного антикорупційного бюро.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна