У Ложкіна розповіли скільки витратили на презентацію книги

На презентацію книги глави Адміністрації президента Бориса Ложкіна "Четверта Республіка" було витрачено понад 600 тис. грн.
Depo.Влада
29 березня 2016 13:31
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в офісі глави АП у відповідь за запит "Української правди", передає depo.ua.

"Витрати на презентацію книги голови Адміністрації президента Бориса Ложкіна "Четверта республіка" 18 березня склали 668 319 гривень 84 копійки", - йдеться у відповіді на запит.

Відповідно, у цю суму входили організація ранкового брифінгу, оренда залів київського готелю "Інтерконтиненталь", вечірній фуршет, технічне забезпечення і поліграфія.

Стверджується, що всі витрати Ложкін покрив сам.

Заначимо, книга вийшла у харківському видавництві "Фоліо" загальним тиражом 6000 екземплярів – 3000 українською і 3000 російською мовами. Ложкін отримав роялті у розмірі 100 гривень і передав видавництву всі майнові авторські права терміном на 5 років.

Видавництво також зобов'язалося виплачувати автору роялті з кожного тиражу книгами у розмірі 10%.

18 березня відбулася масштабна презентація книги за участі президента Петра Порошенка та представників української еліти в одному місці, де вони могли б поспілкуватися.

Нагадаємо, 16 березня глава Адміністрації президента України Борис Ложкін повідомив про вихід своєї нової книги під назвою "Четверта республіка". Книга була написана за участю журналіста Володимира Федорина протягом травня-грудня 2015 року.

За словами Ложкіна, він отримав гонорар 100 гривень за книгу "Четверта республіка"

 

Більше новин політики читайте на Depo.Влада