У "ЛНР" ввели воєнний стан

У самопроголошеній Луганській народній "республіці" прийняли "закон" про воєнний стан
Depo.Влада
24 квітня 2015 14:54
ФОТО: depo.ua

Його ухвалили депутати "народної ради ЛНР" на черговому засіданні учора ввечері, повідомляє depo.ua з посиланням на сепаратистський сайт dnr-news.

Зазначається, що "документ" "є законодавчою основою правого режиму воєнного стану, який тимчасово вводиться на території республіки або в окремих її місцевостях у разі агресії проти "ЛНР" або безпосередньої загрози агресії. Агресією проти ЛНР визнається застосування збройної сили іноземною державою (групою держав) проти суверенітету, політичної незалежності та територіальної цілісності ЛНР або будь-яким іншим чином, несумісним із Статутом ООН ", - зазначено в повідомленні.

Період дії воєнного стану починається з дати і часу, які встановлюються указом "глави ЛНР" про введення воєнного стану і закінчується датою і часом його скасування.

"Законом" встановлено, що в період дії воєнного стану впроваджується так довго, як це необхідно для забезпечення оборони країни і безпеки "держави", обмежуватися права і свободи громадян, діяльність підприємств, установ, організацій, права їх посадових осіб.

На підприємства, установи та організації, їх посадових осіб, громадян можуть покладатися додаткові обов'язки.

Нагадаємо, ще на початку грудня так звана влада "ЛНР" ввела в Луганську комендантську годину, яку скасовували лише на Новий рік