У Ліхтенштейні готові повернути Україні суддівські мільйони

13 мільйонів франків, заарештованих на рахунках українського судді у Ліхтенштейні, будуть повернуті в Україну, якщо буде доведено злочинне походження коштів
Depo.Влада
5 серпня 2015 23:28
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на Deutsche Welle.

З відповіді прокуратури Ліхтенштейну на відповідний запит ЗМІ випливає, що рахунки імовірного українського корупціонера заарештовані не за ініціативою Києва.

"Підставою для арешту коштів стала наша власна інформація", - зазначив керівний прокурор країни Роберт Валльнер. За його словами, про підозру щодо брудного походження коштів на рахунках двох українців прокуратуру повідомило ліхтенштейнське відомство з боротьби з відмиванням коштів.

Після попередньої перевірки прокуратура ініціювала арешт рахунків, суд у Вадуці задовольнив відповідне клопотання. "Йдеться про 13 мільйонів швейцарських франків на рахунку однієї панамської компанії, яку контролює один з підозрюваних", - повідомив прокурор.

Прокуратура Ліхтенштейну зазначає, що кошти можуть бути конфісковані та повернені в Україну після того, як українське правосуддя встановить злочинне походження коштів.

З посиланням на сайт Кабінету міністрів України зазначається, що знайдені 13 мільйонів належать колишньому судді Вищого господарського суду, який був заступником голови цього суду за часів Віктора Януковича.

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.