У Лаврова запевняють, що в Парижі мовчатимуть про санкції

Російська сторона на чолі з главою МЗС Сергієм Лавровим не буде обговорювати санкції проти Росії під час зустрічі "нормандської четвірки" в Парижі 3 березня
Depo.Влада
2 березня 2016 16:05
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила офіційний представник МЗС Росії Марія Захарова, передає depo.ua з посиланням на "Газету.ру".

"Ми виходимо з того, що ми неодноразово це говорили на різних рівнях, що ми не обговорюємо з нашими колегами по Євросоюзу можливості або перспективи, шляхи зняття санкцій. Ми їх не запроваджували. Коли їх запроваджували, нас не питали. Це не наша проблема, це проблема Європейського союзу, це проблема кожного учасника цієї структури, окремих країн і колективна проблема всього об'єднання", - пояснила вона.

За словами Захарової, сновна увага на майбутній зустрічі буде приділена реалізації політичних аспектів внутрішньоукраїнського врегулювання: здійснення конституційної реформи, яка передбачає децентралізацію владних повноважень, законодавчого встановлення особливого статусу Донбасу, виробленні модальностей місцевих виборів і забезпечення амністії.

Нагадаємо, що, за неофіційною інформацією, ЄС планує на півроку продовжити санкції проти Росії, запроваджених у 2014 році після розпалювання Москвою військового конфлікту на Донбасі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада