У КВУ заявили про нові порушення на виборах

Під час виборів президента України Комітет виборців України (КВУ) заявив про нові порушення з голосуванням без паспорта, підвезенням виборців, а також маніпуляціям із бюлетенями

Про це КВУ повідомляє у Facebook, передає Depo.ua.

У комітеті повідомили, що соціальними мережами масово поширюється маніпулятивна інформація про заповнення виборчих бюлетенів.

"Вказується, що потрібно не лише проголосувати за одного з кандидатів, але й одночасно викреслити прізвище іншого чи поставити інші позначки навпроти його прізвища. Один з таких дописів у соціальній мережі facebook отримав понад 35 тис. поширень", - розповіли в КВУ.

Було зафіксовано спроби видачі бюлетенів особам, які не мають документів, що засвідчують особу. 

"Так, у Чернівецькій області в селі Подвірне (округ №203, дільниця №259) виявлені непоодинокі випадки, коли виборцям видають бюлетені без паспортів. Після зауваження з боку офіційних спостерігачів КВУ така процедура була припинена. Однак члени комісій вказали, що у них в селі так голосують завжди", - розповіли в КВУ.

Також подібні випадки були зафіксовані в селі Мамалига та Костичани, де зафіксована спроба отримання бюлетнів по пенсійному посвідченню.

Окрім того, в Івано-Франківську та у Запоріжжі було затримано виборців, що намагались винести бюлетень з виборчої дільниці.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна