У Кубіва розповіли про судові атаки на ProZorro

Заступник міністра економічного розвитку і торгівлі Максим Нефьодов заявив, що наявність судових позовів проти системи публічних електронних закупівель ProZorro доводить її ефективність
Depo.Влада
24 жовтня 2016 14:17
ФОТО: depo.ua

Про це він сказав у прямому ефірі телеканалу ZIK, передає Depo.ua.

"Є два позови. Один - до Кабінету міністрів про скасування підзаконних актів, що регламентують роботу системи. Інший, власне, до самого міністерству щодо призначення системи ProZorro державним підприємством, яке веде портал державних закупівель", - розповів Нефьодов.

Заступник Міністра підкреслив, що, на його думку, наявність подібних судових позовів підтверджує ефективність роботи системи ProZorro і запевнив, що незважаючи на можливе прийняття судом рішення на користь позивачів, система держзакупівель ProZorro все одно буде продовжувати свою роботу.

"Ми переконані у правильності своїх дій і, чесно кажучи, такі позови навіть в якомусь сенсі додають впевненості у своїх діях", - заявив Нефьодов.

Нагадаємо, за червень – серпень 2016 року система закупівель ProZorro дозволила зекономити 1,69 млрд грн бюджетних коштів.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада