У Криму змушують голосувати навіть чергових лікарів, - Кузьмін

В анексованому Росією Криму проходять вибори до Держдуми Росіїї, на виборчих дільницях, крім поліції, чергують представники т. зв. "самооборони"
Depo.Влада
18 вересня 2016 10:48
ФОТО: depo.ua

Про це у прямому ефірі "112  каналу" повідомив кримський активіст Леонід Кузьмін, передає depo.ua

"Те, що я бачив на виборчих дільницях, які знаходяться в моєму районі, присутні представники "народного ополчення" ("самооборони") і представники поліції", - повідомив він, додавши, що додаткових заходів безпеки на дільницях не спостерігається.

"Настрій більшості проросійського населення такий, що вони будуть брати участь у цих виборах. Люди, які на чергуванні в лікарнях, їх зобов'язали взяти відкріпні талони для участі на виборчих дільницях у лікарнях", - додав Кузьмін.

За його словами, частина населення не знає учасників виборчої гонки, оскільки активної агітації партії, крім "Єдиної Росії", не проводили.

"Не всі люди будуть брати участь у виборах, багато хто не розуміють, за кого віддавати свій голос, тому що виборча кампанія, яка велася в Криму, була млявою і, крім "Єдиної Росії", інші партії себе не виявляли", - повідомив він.

Нагадаємо, 18 вересня в Єдиний день голосування крім виборів в депутати Державної Думи сьомого скликання на Росії також пройдуть вибори 9 глав регіонів і 39 регіональних парламентських виборів. Крім того, відбудеться велика кількість виборів місцевого рівня.

Парламентарії обираються за змішаною системою: 225 депутатів - за списками політичних партій, 225 - за одномандатними округами. Для проходу в думу партіям доведеться набрати більше п'яти відсотків голосів.

Росія, попри заперечення України, все ж планує провести голосування в тому числі і в окупованому Криму. Результати виборів у цьому регіоні вже відмовились визнавати КанадаДанія,Естонія, та США

Більше новин політики читайте на Depo.Влада