У Криму заарештували лідера "Руського блоку"

Окупаційна влада Криму затримала Геннадія Басова - лідера забороненої в Україні партії "Руський блок", яка брала активну участь в організації "російської весни" 2014 року
Depo.Влада
2 жовтня 2015 10:39
ФОТО: depo.ua
У Криму заарештували лідера "Руського блоку"
У Криму заарештували лідера "Руського блоку"

Його звинувачують в отриманні хабара, передає depo.ua з посиланням на "Четверту владу".

Зазначається, що кілька місяців тому Басов був призначений головою комунального підприємства, яке курує міські кладовища, і нібито використовував своє службове становище з метою особистого збагачення. 

"Басов був затриманий в кафе в районі Стрілецької бухти. Його машина перебувала в декількох кварталах, біля будинку на Вакуленчука. Коли туди доставили Басова, силовики провели обшук в машині і виявили гроші. Сам Басов стверджує, що їх він не брав і до них не торкався. Його відбитків, до речі, ні на пакеті, ні на купюрах не виявлено", - розповів адвокат Басова Олександр Сьомін.

За його словами, підзахисному закидають отримання хабара в розмірі 500 тис. рублів. При цьому, зазначив Сьомін, реальна причина нападок на лідера "Російського блоку" полягає в тому, що Басов намагався ліквідувати існуючі в місті корупційні схеми.

Соратники затриманого стверджують, що його арешт має політичний характер.

Нагадаємо, навесні 2014 року партія "Русский блок" на чолі з Геннадієм Басовим брала активну участь в організації масових заворушень, погромів і організації збройних формувань у Криму та на Донбасі.

13 травня 2014 року Окружний адміністративний суд міста Києва заборонив діяльність цієї партії.

Більше новин України читайте у розділі Влада. depo.ua.