У Криму учасника акції пам’яті Шевченка засудили до виправних робіт

У Залізничному районному суді Сімферополя 30 березня відбувся суд у справі Куртсєїта Абдуллаєва, який брав участь в акції пам’яті Тараса Шевченка 9 березня в Сімферополі
Depo.Влада
30 березня 2015 14:04
ФОТО: depo.ua

Йому присудили 20 годин обов'язкових робіт, передає depo.ua з посиланням на "Крим. Реалії".

Куртсєїта Абдуллаєва визнали винним за законами Росії в тому, що він як учасник акції не дотримувався регламенту проведення заходу, демонструючи прапор України з написом: "Крим - це Україна".

Абдуллаєв свою провину не визнає і має намір оскаржити її.

"Вулиці мести я не буду... Я нічого протизаконного не робив. Я мав право тримати прапор цієї держави, тому що Шевченко є українським поетом. Буду подавати апеляцію, думаю Кримом не закінчиться, дійдемо до Москви", - сказав він, зазначивши, що готовий замість обов'язкових робіт відсидіти 15 діб.

Нагадаємо, 9 березня в Сімферополі співробітники «поліції» затримали організатора мітингу до дня народження Шевченка Леоніда Кузьміна і ще двох учасників акції: Олександра Кравченка і Вілідара Шукурджієва. За словами поліцейських, приводом для затримання стало використання на мітингу української символіки. 12 березня відбувся суд, на якому активістам винесли покарання за використання української атрибутики - наявність жовто-синіх прапорів і стрічок на згаданій акції. Суд призначив активістам обов'язкові роботи тривалістю 40 годин кожному.

Мітки: суд, Крим