У Криму погрожують кримським татарам справами у разі блокади півострова

Голова "Громадської плати Криму" Григорій Іоффе заявив, що главі Меджлісу кримських татар Рефату Чубарову, лідеру кримськотатарського народу Мустафі Джемілєву і віце-президентові Всесвітнього конгресу кримських татар Ленуру Іслямову загрожують кримінальні справи
Depo.Влада
10 вересня 2015 15:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

За словами Іоффе, таким чином вони "зазіхають на територіальну цілісність Росії".

"Своїми заявами вони ставлять під сумнів територіальну цілісність Росії, для цього є певні статті кримінального кодексу. Їм варто про це подумати", - заявив Іоффе.

Раніше цього тижня голова окупаційної "Державної ради Криму" Володимир Константинов заявив, що у разі блокади Україною півострів не постраждає, оскільки готовий до "українозаміщення".

Лідери кримських татар оголосили, що ініціюють блокаду адміністративного кордону  з окупованим Росією Кримом. Чубаров анонсує появу активістів на адміністративному кордоні з Кримом у третій декаді вересня.

"Режим вільної економічної зони в Криму дозволяє ввозити вантажі, що можуть бути використані проти інтересів держави", - заявив наприкінці серпня колишній депутат Верховної Ради України, кримчанин Андрій Сенченко.

Він підтвердив інформацію про постачання на територію півострова будівельних матеріалів, які використовуються для спорудження військових об'єктів. Йшлося про пісок і щебінь.

Після анексії Криму Росією в березні 2014 року півострів оголошено тимчасово окупованою територією. Між материковою Україною і півостровом встановлено адміністративний кордон.

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua