У Криму почався суд щодо заборони Меджлісу за участі "Няші"

У Верховному суді Криму, окупанти розпочали процес щодо заборони Меджлісу кримськотатарського народу, ініційований "прокурором Криму" Наталією Поклонською
Depo.Влада
3 березня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила глава ЦВК Курултаю кримських татар Заїра Смедляєва, передає depo.ua з посиланням на "Крим.Реалії".

За його словами, традиційно квартал біля суду оточений правоохоронцями, сама будівля огороджена турнікетами, туди пускають через рамки металодетекторів, людей обшукують.

"Цього разу обрали найменшу будівлю суду, нагнали туди якихось студентів, щоб заповнити зайві місця і щоб було якомога менше слухачів засідання", - розповів Смедляєв.

За його інформацією, в суд вже з'явилася обвинувач Поклонська, від Меджлісу в там присутні перший заступник Меджлісу кримських татар Наріман Джелялов, член Меджлісу Еміне Авамілєва і адвокат Джеміл Темішев.

Нагадаємо, що в лютому Наталія Поклонська звернулася до суду з вимогою заборонити Меджліс кримськотатарського народу і визнати його екстремістським. У представницькому органі кримських татар заявили, що подана заява містить масу юридичних нестиковок, вважають позов політично мотивованим і морально готуються до заборони.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада