У Кремлі не визнають анексію Криму (ДОКУМЕНТ)

У документах Управління справами президента Росії Севастополь досі значиться українським містом
Depo.Влада
1 червня 2016 07:58
ФОТО: depo.ua
У Кремлі не визнають анексію Криму (ДОКУМЕНТ)
У Кремлі не визнають анексію Криму (ДОКУМЕНТ)

У Кремля є Спеціальний льотний загін "Росія", підконтрольний Управлінню справами президента Росії. Цей загін займається авіаперевезенням перших осіб держави (Медведєва до Криму, наприклад), передає depo.ua з посиланням на "Собеседник".

Минулого року у грудні гендиректор "Росії" Ярослав Одинцов в рамках держзамовлення підписав з "Аерофлотом" договір на 2016 рік на 3.886.144.234 руб. 68 коп. За цю суму "Аерофлот" зобов'язаний забезпечувати кремлівській "Росії" лише послуги диспетчерів, доставку екіпажів до трапу, перебування членів цих екіпажів в аеропортах і їхній медогляд.

У Додатку 1 до згаданого договору перераховані всі аеропорти прибуття, де приземляються літаки "Росії". Так ось, там слово "Севастополь" знайшлося в позиції "Ближнє зарубіжжя, СНД – Україна".

У Кремлі не визнають анексію Криму (ДОКУМЕНТ) - фото 1

Через два роки після анексії Кримського півострова Росією в документах Управління справами президента Росії він все ще формально значиться українським.

"Взагалі-то заклики до порушення "територіальної цілісності Росії" у нас переслідуються за законом, але в Кремлі, зрозуміло, завжди можуть послатися на недбалість і друкарську помилку. Правда, тоді за слова "Крим не наш" і ніякий Меджліс не можна буде до відповіді притягнути. Якщо кремлівським чиновникам можна, то чому іншим не можна. Хоча ... Нерідко так на Росії і відбувається", - іронічно зазначає видання.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада