У Корбана відібрали безкоштовного адвоката, що "довів до сказу ГПУ і СБУ", – журналіст

Влада заборони адвокату Олексію Шевчуку захищати лідера партії УКРОП Геннадія Корбана через те, що захисник довів до оскаженіння силовиків
Depo.Влада
4 листопада 2015 15:17
ФОТО: depo.ua

Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав журналіст Ростислав Демчук, передає depo.ua.

"Вчора й сьогодні чимало відвідувачів моєї сторінки захоплювались майстерністю й професійністю адвокатів Геннадія Корбана. Серед них немало й таких, які рахували їхні гроші. Зокрема, гонорари адвоката Олексія Шевчука. Одначе, як підказав мені мій колега Володимир Бойко, Олексій Шевчук є взагалі для підсудних адвокатом "безкоштовним". Він був запрошений в команду захисників арештованого Геннадія Корбана Центром безоплатної правової допомоги", - написав журналіст.

Він запевнив, що адвокат Олексій Шевчук вчора своїми виступами "довів до сказу не лише чернігівських суддів та прокурорів, але й керіництво АП, ГПУ, СБУ".

"А у відповідь на це Олексій був відкликаний Центром безоплатної правової допомоги з команди захисників Геннадія Корбана на прохання керівництва Адміністрації Президента України", - написав Демчук.

Нагадаємо, що  Корбан був затриманий вранці 31 жовтня.  Під час обшуків у приміщеннях партії УКРОП в Дніпропетровську було вилучено близько 1,5 млн грн, печатки фіктивних фірм, зброю, засоби спостереження та прослуховування.

Корбану висунули підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України – ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна), ч. 1. ст. 289 (незаконне заволодіння транспортним засобом), ст. 255 (створення організованої злочинної організації).

3 листопада силовики вивезли його  прямо із зали суду в Чернігові. Захист Корбана заявив про викрадення і подав відповідну заяву. Однак, згодом в ГПУ заявили, що політик у Києві, з ним проводять слідчі дії. Сьогодні на суді Корбана немає.

Більше новин політики читайте на  Depo.Влад