У конгресі США заявили про важливість продовження санкцій проти Росії

Голова Верховної Ради Андрій Парубій провів зустріч з делегацією Палати представників Конгресу США на чолі з головою комісії "Партнерство за демократію" Пітером Роскамом
Depo.Влада
3 червня 2016 21:01
ФОТО: depo.ua

Про це повідомили в прес-службі українського парламенту, передає depo.ua.

Парубій подякував за підтримку України з боку США, за зусилля, які докладаються для допомоги нашій країні.

"Ця підтримка для нас дуже важлива в складний час, коли і реформи, і безпека країни стоять на першому плані", - сказав Парубій.

Сторони обговорили хід реформ в Україні, ситуацію в зоні АТО і шляхи розвитку партнерства.

Парубій поінформував про хід прийняття у Верховній Раді важливих для нашої країни законодавчих актів, які передбачають зміни в Конституцію в частині судочинства, про закони, які спрямовані на посилення співпраці з МВФ і закони соціального спрямування.

Глава парламенту підкреслив, що зараз Рада готується до розгляду і прийняття проекту змін до регламенту Верховної Ради, що, у свою чергу, буде сприяти поліпшенню і вдосконаленню законотворчого процесу і є важливим інструментом реформ.

Говорячи про пріоритети у роботі парламенту, Парубій зазначив необхідність вдосконалення виборчого законодавства.

"Для мене важливим є і виборча реформа, тому що та система, яка є зараз – зібрала всі негативи", - сказав він, зазначивши, що її здійснення є реальним не раніше осені.

Представники Конгресу США відзначили прогрес у розвитку України. Вони заявили про прихильність співпраці з Україною і висловилися за важливість продовження санкцій проти Росії.

Нагадаємо, що США і країни Європи засуджують заплановану на червень поїздку голови Єврокомісії Жан-Клода Юнкера на Росію, в рамках якої він має намір зустрітися з президентом Росії Володимиром Путіним. На Заході побоюються, що візит Юнкера на Росії зміцнить позиції Путіна перед рішенням про продовження санкцій.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада