У Коломойського кажуть, що Порошенко хоче позбавити ліцензії "1+1"

У партії Коломойського заявляють, що Адміністрація президента дала вказівку знайти привід для закриття каналу "1+1"
Depo.Влада
14 вересня 2015 08:13
ФОТО: depo.ua

Про це заявив екс-голова Одеської ОДА Ігор Палиця на з'їзді партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП", передає depo.ua з посиланням на ТСН.

"Адміністрація президента за те, що канал "1+1" дозволяє собі говорити правду, як він і дозволяв собі говорити правду завжди, дала команду знайти причину забрати у каналу ліцензію", - сказав Палиця.

Окрім того, за його словами, після виходу першого "Шустер Live", де обговорювалися зміни до Конституції України та протести ВО "Свобода" проти них, СБУ поставили завдання не пускати в країну Савіка Шустера.

Палиця нагадав, що у 2014 році під час Революції гідності лише два канали показували правду - "1+1" і 5-й канал.

"Показувати правду - це політика "1+1", тому що така політика у господарів і акціонерів каналу. Акціонери навіть якби захотіли, не змогли би поміняти політику журналістів, тому що журналісти на "1+1" незалежні. І Коломойському іноді приходиться з ними дискусувати по 3-4 години, щоб довести їм свою позицію", - сказав екс-голова Одеської ОДА.

Ігор Палиця наголошує, що сьогодні влада намагається монополізувати ефірний та медіа-простір, тому небезпека стоїть над багатьма незалежними ЗМІ. 

Більше новин політики читайте у рубриці Влада.depo.ua.