У Коболєва звинуватили "Газпром" в блокуванні реформ газового ринку

НАК "Нафтогаз" звинувачує російський "Газпром" у блокуванні реформи газового ринку України
Depo.Влада
20 жовтня 2016 14:21
ФОТО: depo.ua

Про це заявив комерційний директор групи "Нафтогазу" Юрій Вітренко, передає прес-служба Центру досліджень енергетики, передає Depo.ua з посиланням на РБК-Україна.

"Поки в Стокгольмському арбітражі буде прийнято рішення по справі НАК "Нафтогаз України" - "Газпром", Україна не зможе інтегруватися в європейський газовий ринок, завершити реформування НАК "Нафтогазу" і розблокувати інтерконнектор зі Словаччиною, Угорщиною, Польщею", - заявив Вітренко.

За його словами, "Газпром" докладає величезні зусилля, щоб не дати Україні можливість повністю інтегруватися в європейський газовий ринок, завершити процес анбандлінгу "Нафтогазу" і розблокувати інтерконнектор зі Словаччиною, Угорщиною та Польщею.

Як йдеться у повідомленні, Європейська комісія не змогла змусити "Газпром" дотримуватися вимог європейського законодавства ні на території України, ні в ЄС. Вітренко наголосив, що для України вкрай необхідно виграти справу в Стокгольмі для розблокування газових реформ, які були заблоковані Росією.

Нагадаємо, 17 жовтня у Стокгольмі завершенились усні слухання в арбітражному провадженні між "Нафтогазом" та "Газпромом".

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада