У Коболєва стріляли з автоматів. Його треба "холить и лелеять" у "бронемерсі", – Аваков

Голові НАК "Нафтогаз-України" Андрій Коболєв потребує броньованого автомобіля, бо є топ-менеджером найвищого рівня, на якого вже були здійснені замахи
Depo.Влада
5 серпня 2016 14:20
ФОТО: depo.ua

Про це заявив на своїй сторінці у "Фейсбуці" міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, передає depo.ua.

Він розповів про небезпеки, які загрожували і загрожують Коболєву.

"Це було 24 листопада 2015 року, у розпал нашої з Коболєваим боротьби з Osthemom Фірташа за повернення державі трьох мільярдів гривень, в момент арешту майна боржників - будинок, в якому живе Коболєв з сім'єю був обстріляний кількома автоматними чергами, в момент коли Андрій виїжджав на роботу… На наступний день - ми змушені були виділити Андрію спецохорону, а прем'єр-міністр Яценюк віддав Коболєву свій штатний бронеавтомобіль, зобов'язавши його переміщатися на ньому…", – стверджує Аваков.

Він додав, що 3 млрд грн для держави таки отримали.

"Я не стверджую зараз, що ці два факти пов'язані... Приводів залякувати і стріляти по топ-менеджеру "Нафтогазу" було досить - його, Коболєва, жорсткі дії - позбавили багатьох величезних грошей і збили з потоків …", - запевняє міністр внутрішніх справ.

Він наголосив, що наразі у різних європейських судах Коболєв представляє позицію і координує роботу у судових позовах з постачання і транспортування газу з Російською Федерацією на суму близько 46 млрд дол.

"Тиск на главу НАК "Нафтогазу України", який по суті представляє Україну, колосальний - в хід йде все… від психічних атак до шантажу, погроз, прихованих і відкритих докорів... Ми точно тепер знаємо, що для чинного путінського режиму немає обмежень в досягненні своїх імперських цілей, а тут - такий незручний менеджер", - додав Аваков.

За його словами в Коболєва були й гострі конфлікти з ключовими олігархами з повернення багатомільярдних боргів, поставок газу, повернення під державне управління "Укртранснафти".

Він запевнив, що глава "Нафтогазу" зламав величезні фінансові схеми.

Аваков також додав, що обговорював з Коболєвим нову радикальну систему моніторингу і охорони державних нафтопроводів, на крадіжках через врізки в які держава втрачала від 500 млн грн до 1 млрд грн на рік.

"Ми - розсудливі... системних, компетентних менеджерів потрібно підтримувати, пестити і леліяти. Він для мене надійний майбутнього! Їх так мало, і я завжди буду на їх захисті", - зазначив Аваков.

Нагадаємо, що  у НАК "Нафтогаз України" вважають за необхідне купити бронеавтомобіль для глави компанії Андрія Коболєва через ризики, пов’язані з процесом в Стокгольмському арбітражі проти "Газпрому".

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада