У Клімкіна заявили, що голосування в Держдуму Росії в Україні неможливе

У Міністерстві закордонних справ України заявили Росії, що порушення Росією міжнародного права у зв'язку з проведенням виборів до Держдуми Росії на тимчасово окупованих територіях робить неможливим голосування в дипконсульствах і консульських службах на території України
Depo.Влада
10 вересня 2016 16:57
ФОТО: depo.ua

Про це заявив директор департаменту політики та комунікації МЗС Олексій Макєєв, передає depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Міністерство закордонних справ України висловлює державі-окупантові рішучий протест щодо намірів провести вибори на тимчасово окупованій території України - території Автономної Республіки Крим та міста Севастополя", - повідомив Макєєв.

За його словами, такі дії Росії суперечать міжнародному праву і є порушенням міжнародних зобов'язань. 

"У зв'язку з цим проведення Росією виборів у приміщеннях дипломатичних і консульських служб Росії - неможливо", - сказав він.

"МЗС України звернувся з вимогою не проводити вибори на території, тимчасово окупованій Росією, а також уникнути провокацій на територіях посольств і консульств, бо це порушує міжнародне право і законодавство України ", - нагадав Макєєв.

Нагадаємо, Росія окупувала Крим після незаконного референдуму у березні 2014 року.

Вибори до Державної Думи Росії мають відбутись 18 вересня 2016 року.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада