У Клімкіна вимагають допуску консула на суд над Савченко

МЗС України вимагає допустити консула до української льотчиці, народного депутата Надії Савченко у зв’язку з тим, що його не допустили на суд, який розпочався у вчора у Донецьку Ростовської області
Depo.Влада
31 липня 2015 10:23
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у заяві зовнішньополітичного відомства, передає depo.ua

"Міністерство закордонних справ висловлює рішучий протест у зв'язку з категоричною відмовою Донецького міського суду Ростовської області РФ надати консулу України дозвіл на відвідання незаконно утримуваної в Росії народного депутата України, члена Постійної делегації України в ПАРЄ Савченко до закінчення розгляду її справи по суті та винесення відповідного заключного рішення", - йдеться в заяві.

В МЗС назвали неприйнятною позицію компетентних органів Роії з утаємничення інформації про місцезнаходження Савченко під час її переведення з Москви до Новочеркаська.

"МЗС ...закликає Росію неухильно дотримуватися Консульської конвенції між Україною та РФ від 15 січня 1993 року  та вимагає негайного допуску консульських посадових осіб України до Савченко, Сенцова, інших незаконно утримуваних в Росії українських політв'язнів", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, 30 липня у Донецьку Ростовської області розпочався суд над Надією Савченко. Однак Ростовський обласний суд відклав попереднє слухання у справі української льотчиці. Повідомлялось, що її справу можуть перевести у Москву. 

Більше новин про політику читайте на Влада.depo.ua.