У Клімкіна підтвердили затримання танкера з українцями біля Лівії

В українському МЗС ппідтвердили затриманням танкера "Теметерон" у прибережних водах Лівії, членами екіпажу якого є громадяни України, Росії та Греції
Depo.Влада
1 липня 2016 05:13
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє департамент консульської служби МЗС України в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"28 червня поблизу порту м. Завія лівійською береговою охороною був затриманий танкер Temeteron за підозрою в скоєнні контрабанди нафтопродуктів за межі Лівії. За наявною інформацією, з дев'яти членів екіпажу п'ятеро - громадяни України", - йдеться в повідомленні.

Нині танкер перебуває у порту Тріполі. Розпочато слідство.

"Посольством України в Тунісі вживаються заходи з метою з'ясування обставин затримання вказаного судна, а також забезпечення прав українських моряків, зокрема, надання їм кваліфікованого адвокатського захисту та послуг перекладача", - додали у відомстві.

Раніше Міністерство закордонних справ Росії повідомило про затримання танкера "Теметерон" біля берегів Лівії, екіпаж якого входили громадяни Росії, України та Греції.

Танкер був заблокований біля лівійських берегів 28 червня, він слідував під прапором Белізу, завантажений бензином. Як зазначено в повідомленні, на даний момент танкер і моряки знаходяться в Тріполі.

Більше новин політики читайте на Depo.Влада