У Клімкіна обурились візитом Путіна й Медведєва в окупований Крим

МЗС України висловлює рішучий протест у зв'язку з неузгодженим з українською стороню перебуванням на території України керівництва Росії
Depo.Влада
15 вересня 2016 16:53
ФОТО: depo.ua

Про це у коментарі "Українській правді" повідомила речник МЗС Мар'яна Беца.

"Чергове відвідання посадовими особами РФ автономної республіки Крим та міста Севастополь, які є невід'ємною частиною України свідчить про триваюче нехтування російською стороню статуту ООН, законодавства України, а також резолюції Генсасамблеї ООН від 27 березня 2014 року", – зазначила вона.

За її словами, ця резолюція підтвердила територіальну цілісність України в межах її міжнародно визнаних кордонів, включаючи АРК.

"Ми неодноразово наголошували на неприпустимості неузгоджених перебувань російських посадових осіб на суверенній території України", – зазначила речниця МЗС.

"Будь-які спроби російьских посадовців інтерпретувати подібні так звані візити в Україну як внутрішньодержавні поїздки є нікчемними", – наголосила Беца.

Речниця МЗС зазначила, що вже у четвер відповідну ноту протесту буде спрямовано зовнішньополітичному відомству Росії.

Нагадаємо, що 19 серпня цього року Путін уже був у Криму, де провів засідання радбезу федерації.  У зв'язку з цим МЗС України направило до Москви ноту протесту

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада