У Клімкіна обурились черговим візитом Путіна в окупований Крим

Міністерство закордонних справ висловило рішучий протест Міністерству закордонних справ Росії у зв’язку з черговим неузгодженим з Україною візитом президента Росії Володимира Путіна до окупованого Криму
Depo.Влада
26 жовтня 2016 17:55
ФОТО: depo.ua

Про це інформує прес-центр МЗС України, перебує Depo.ua.

"Міністерство закордонних справ України неодноразово наголошувало на неприпустимості неузгоджених з Україною перебувань російських посадових осіб на суверенній території нашої держави у її міжнародно визнаних кордонах, яка включає Автономну Республіку Крим та м.Севастополь", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що українська сторона розглядає цей та інші подібні так звані «візити» керівництва РФ як подальші спроби легітимізації незаконної анексії Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, що вже призвели до економічних, соціальних та гуманітарних проблем на півострові, а також демонстративне нехтування Росією державним суверенітетом України, Статутом ООН, Резолюцією ГА ООН А/RES/68/262 "Територіальна цілісність України", Бакинською Декларацією та Резолюціями Парламентської Асамблеї ОБСЄ, зобов’язаннями за Договором про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією 1997 року та іншими нормами міжнародного права.

МЗС України заявляє, що вся відповідальність за ці та інші порушення покладається на Росію як державу-окупанта відповідно до норм міжнародного права, її посадових осіб, а також незаконні т.зв. «органи кримської влади» та їх представників, які ухвалюють незаконні рішення та вчиняють протиправні дії.

Російському зовнішньополітичному відомству надіслано відповідну ноту протесту.

Нагадаємо, сьогодні Путін вдруге протягом цієї осені перебуває з робочим візитом у Криму.

Більше новин про політичне життя України читайте на Depo.Влада