У Клімкіна нагадали: Вибори в Криму дорівнюють нелегітимній Держдумі

Вибори в Державну Думу Росії порушують міжнародне право, оскільки проводяться також і на території окупованого Криму
Depo.Влада
18 вересня 2016 13:15
ФОТО: depo.ua

Про це повідомила речник МЗС України Мар'яна Беца в коментарі "Інтерфакс-Україна", передає depo.ua.

"Ми виходимо з того, що зазначені вибори є ще одним свідченням тривалої збройної агресії Росії проти України, оскільки Крим це Україна; ми виходимо з того, що зазначені вибори є апріорі нелегітимними, незаконними, порушують міжнародне право, статут ООН, законодавство України, а також порушують Резолюцію Генеральної асамблеї ООН від 27 березня 2014 року, яка підтвердила територіальну цілісність України в її міжнародно визнаних кордонах", - сказала Беца.

Спікер українського зовнішньополітичного відомства наголосила, що проведення виборів "ставить під питання легітимність всієї Державної Думи" і свідчить про необхідність посилення введених санкцій "як персональних, так і загальних.

Новини за темою: В анексованому Криму з'явилися автобуси, в яких можна проголосувати на виборах до Держдуми РФ

"Ми також виходимо з того, що будь-які результати цих виборів є нікчемними і закликаємо світ не визнавати легітимність зазначених виборів, легітимність т. н. представників і легітимність Державної Думи, і вважаємо, що потрібно посилити санкційне тиск на всіх причетних до проведення зазначених виборів", - додала Беца.

Нагадаємо, 18 вересня в Єдиний день голосування крім виборів в депутати Державної Думи сьомого скликання на Росії також пройдуть вибори 9 глав регіонів і 39 регіональних парламентських виборів. Крім того, відбудеться велика кількість виборів місцевого рівня.

Парламентарії обираються за змішаною системою: 225 депутатів - за списками політичних партій, 225 - за одномандатними округами. Для проходу в думу партіям доведеться набрати більше п'яти відсотків голосів.

Росія, попри заперечення України, все ж планує провести голосування в тому числі і в окупованому Криму. Результати виборів у цьому регіоні вже відмовились визнавати КанадаДанія,Естонія, та США

Більше новин політики читайте на Depo.Влада