У Кличка розповіли, що заважає навести порядок із кіосками

Виводити ларьки в Києві з тіні заважає мафія, а «порядні підприємці підтримують ініціативи міської влади» із систематизації роботи МАФів
Depo.Влада
19 грудня 2014 14:02
ФОТО: depo.ua
У Кличка розповіли, що заважає навести порядок із кіосками
У Кличка розповіли, що заважає навести порядок із кіосками

Таку думку висловив заступник директора департаменту містобудування та архітектури Андрій Вавриш в інтерв'ю «Главкому», передає depo.ua.

Чиновник зазначив, що наразі в місті 15 тисяч МАФів, кількість яких скоротять більш ніж удвічі.

«Хочу підкреслити, що всі МАФовики умовно діляться на три групи: порядні підприємці, відносно порядні і свавільники (мафія). Наша мета - дати можливість порядним підприємцям вільно працювати, систематизувати роботу щодо порядних підприємців і викорінити мафію, за якою стоять тіньові структури», - заявив Вавриш.

«Я займаюся тим, що впроваджую сучасні технології в роботу департаменту - кадастри, електронні системи у відкритому доступі, ми проводимо оцифровку документів, моделюємо наслідки тих чи інших містобудівних рішень. Наш план простий - необхідно, щоб через 3-4 місяці системної роботи люди, вийшовши на вулиці, звернули увагу, що їм повернули площі та парки, повернули сквери і тротуари, просто повернули можливість радіти своєму місту», - сказав Вавриш.

Він також зазначив, що його тимчасове відсторонення від посади було актуальним для розрядки обстановки, і зробив акцент на тому, що порядні підприємці підтримують його ініціативи.

Мітки: Киев, МАФ