У Київському патріархаті відповіли Кирилу: "Путін значно більше схожий на безбожника"

В Українській православній церкві Київського патріархату радять предстоятелю Російської православної церкви, патріарху Кирилу закликати президента Росії Володимира Путіна припинити відкриту агресію проти України
Depo.Влада
24 травня 2015 19:22
ФОТО: depo.ua

Про це заявив речник УПЦ КП, архієпископ Євстратій (Зоря), коментуючи заяву патріарха Кирила про те, що "безбожність стає державною ідеологією України", повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

На думку архієпископа, такі слова патріарха Кирила є "елементом кремлівської пропаганди проти України"

"Дуже дивно чути (такі заяви, - ред.), враховуючи те, що відкритою брехнею, неприхованою і відкритою агресією займається керівництво його власної держави. Чому він своє керівництво не закликає припинити ті дії, які є діями явно нехристиянськими? Чому він свого президента не закликає до цього? Його власний президент значно більше виявляє ознак людини безбожної за своїми вчинками, ніж ті, хто стоїть за вчинками Української держави", - зауважив архієпископ Євстратій.

За його словами, такі висловлювання Кирила є черговим доказом того, що московська церква в особі її керівництва є одним з інструментів Кремля та черговим елементом пропаганди проти України.

Нагадаємо, що патріарх московський, предстоятель Російської православної церкви Кирило заявив, що безбожність стає державною ідеологією України під час ранкового богослужіння