У Київраді сталася бійка через дерибан скверу в столиці (ВІДЕО)

Сьогодні у Київраді відбулася бійка під час розгляду питання щодо скандального землевідводу
Depo.Влада
12 липня 2016 18:02
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua.

Під час обговорення проекту рішення щодо ліквідації скверу у Шевченківському районі депутати Київради від "Свободи" блокували трибуну. Сталася бійка, у якій брав участь голова фракції "Солідарність" Андрій Странніков.

Як писав раніше Depo.ua, мова йде про ліквідацію скверу розміром у гектар у Шевченківському районі Києва на розі вулиць Татарської та Глибочицької. У 2005 році Київрада передала в оренду цю земельну ділянку церкві мормонів для будівництва їх "молитовного будинку". Втім, у 2015 році через те, що орендарі не виконували умови договору і тримали зелену зону в занедбаному стані цій ділянці дали статус скверу.

Втім, проект рішення про ліквідацію скверу підготовив депутат Київради від «Самопомочі»Роман Марченко, який засвітився на тому, що нещодавно влаштував бійку з активістом, гасає на шикарному джипі, а також примудрився продати свою частку в розмірі 50% в одній з найбільших юридичних фірм в Україні "Ілляшев та Партнери" за 400 тисяч гривень тоді як її чистий річний прибуток у 2014 році склав 60 мільйонів гривень. Виходить, що продаж відбився для покупця… за три доби.

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада