У Київ приїде Могеріні та Юнкер

Найближчого понеділка, 30 березня, в Україну прилетять президент Європейської комісії Жан-Клод Юнкер та Верховний представник Європейського союзу у закордонних справах та з питань політики безпеки, віце-президент Європейської комісії Федеріка Могеріні
Depo.Влада
28 березня 2015 13:18
ФОТО: depo.ua


У Києві вони зустрінуться з президентом України Петром Порошенком, повідомляє прес-служба глави держави.

"У рамках візиту планується обговорити увесь комплекс двосторонніх відносин Україна-ЄС. Українська сторона, в свою чергу, планує порушити питання, пов'язані з відновленням безпеки, стабільності і територіальної цілісності нашої держави, станом виконання Мінських домовленостей, розгортанням на території України міжнародної операції з підтримання миру і безпеки, а також проведенням в квітні в Києві Міжнародної конференції на підтримку реформ в Україні", - розповів раніше про деталі переговорів речник МЗС України Євген Перебийніс.

Крім того, прилетить у Київ і делегації зі США. 29-31 березня Україну з візитами відвідають делегації Конгресу США під керівництвом лідера більшості в Палаті представників Кевіна МакКарті та голови Комітету зі збройних сил Палати представників Вільяма Торнберрі.

Заплановано проведення зустрічей із керівництвом держави. "Обидві партії в Конгресі Сполучених Штатів демонструють рішучу підтримку нашої держави. Зокрема, одноголосно ухвалений та підписаний президентом США в грудні минулого року закон "Підтримка української свободи" створив необхідну законодавчу базу для запровадження додаткових санкцій проти Російської Федерації та розширення допомоги Україні та іншим державам, які перебувають у зоні ризику від дій Росії", - сказав Перебийніс.

Мітки: Київ