У Києві затримали "друзів" Міхо, які готувалися до маршу (ВІДЕО)

У Києві поліція затримала активістів "Руху нових сил" Михайла Саакашвілі, які намагалися встановити сцену на Майдані незалежності для завтрішнього маршу проти влади

Про це прихильники Саакашвілі повідомили у Facebook, передає Depo.ua.

"Активістів, які хочуть встановити сцену на Майдані для Маршу за відставку Порошенка, затримали та запакували в автозаки! За попередньою інформацію забрали водія грузовика та активіста Ігора Терещенко, ймовірно їх відвезли до Шевченківського відділення поліції", - повідомили в партії.

Своєю чергою, "Громадське" повідомляє, правоохоронці заблокували вантажний автомобіль представників "Руху нових сил" на Європейській площі біля готелю "Дніпро".

За словами представника "Руху нових сил" Володимира Гавриша, поліція заблокувала автомобіль через дзвінок, що в машині "знаходиться щось небезпечне".

"Ми запропонували перевірити її в нашій присутності, але нам доступ не дали. Попри те, що там наше майно", - сказав Гавриш.

Також прихильники Саакашвілі повідомляють, що поліція перекрила Майдан Незалежності зі сторони Михайлівської площі та від Європейської площі та "звозить величезну кількість "звуку", щоб ще й глушити протест".

Нагадаємо, 18 березня "Рух нових сил" запланував проведення у Києві маршу за відставку президента Петра Порошенка.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна