У Кишиневі спалахнули масштабні протести з новими вимогами (ТРАНСЛЯЦІЯ, ФОТО)

У центрі столиці Молдови Кишиневі громадянська платформа "Гідність і Правда" організувала багатотисячну акцію протесту
Depo.Влада
13 вересня 2015 14:30
ФОТО: depo.ua
У Кишиневі спалахнули масштабні протести з новими вимогами  (ТРАНСЛЯЦІЯ, ФОТО)
У Кишиневі спалахнули масштабні протести з новими вимогами (ТРАНСЛЯЦІЯ, ФОТО)

Протестувальники тепер вимагають негайної відставки генерального прокурора, голів ЦВК, Національного антикорупційного бюро та Вищої судової палати, повідомляє depo.ua з посиланням на Point.md.

Вони також наполягають на тому, щоб парламент і уряд провели позачергове засідання, на якому буде прийнята відставка зазначених посадових осіб, а у разі якщо вони не захочуть піти добровільно - звільнити їх.

У Кишиневі спалахнули масштабні протести з новими вимогами  (ТРАНСЛЯЦІЯ, ФОТО) - фото 1

Крім того, демонстранти, як і раніше, вимагають відставки уряду і президента та виборів глави держави народним голосуванням, а не в парламенті.

Представники групи посередників маніфестантів вже провели зустрічі з прем'єром Валерієм Стрільцем і спікером Андріаном Канду, але безрезультатно. А президент Микола Тимофті упродовж тижня цілодобових протестів не вийшов до протестуючих.

Онлайн-трансляція протесту у Кишиневі:

 

Нагадаємо, 6 вересня в центрі Кишинева почалася багатотисячна антиурядова акція, яка, на думку організаторів, відповідає за соціально-економічну кризу в країні та розрадання одного мільярда доларів. Вони вимагають створення уряду народної довіри, відставки президента і дострокових парламентських виборів. Мітингувальники встановили наметове містечко.

Більше про світові новини читайте в рубриці "Світ.depo.ua"