У Києві стартував саміт YES

Сьогодні з 19:00 в Києві стартувала 13 щорічна зустріч Ялтинської європейської стратегії (YES) "Світ, Європа та Україна: шторми змін"
Depo.Влада
15 вересня 2016 19:28
ФОТО: depo.ua

Пленарні засідання та спеціальні секції форуму відбуваються в Національному культурно-музейному комплексі "Мистецький арсенал", передає depo.ua.

У форумі беруть участь понад 350 провідних політиків, дипломатів, бізнесменів, громадських діячів, експертів із 20 країн світу. 

Серед ключових тем 13-ої щорічної зустрічі – можливі наслідки майбутніх президентських виборів у США; проблеми єдиної Європи після Brexit, криза біженців та зростання популізму в політиці; глобальні загрози тероризму та радикалізму, а також проблема соціальної нерівності та шляхи її подолання в глобальному масштабі. 

Особливе місце в дискусіях займе ситуація в Україні – учасники обговорять стан реформ і перетворень у країні, бар’єри, що існують на цьому шляху, проблеми підтримки демократичного розвитку України з боку Заходу, а також перспективи подальшого розвитку країни. Окрема дискусія буде присвячена відносинам між Росією та Заходом у геополітичних умовах, що змінюються. 

Саміт триватиме до 17 вересня.

 

Більше політичних новин читайте на Depo.Влада

Мітки: Україна-ЄС, YES