Через дружбу з комуністами Росії Симоненком займеться СБУ

Міністр юстиції Павло Петренко звернувся в СБУ з вимогою перевірити поширену напередодні інформацію про обрання лідера українських комуністів Петра Симоненка в президію пленуму Комуністичної партії Російської Федерації
Depo.Влада
30 березня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мін'юсту, передає depo.ua.

"Як відомо з публічних джерел, Комуністична партія Російської Федерації публічно підтримує терористичні організації "ДНР" і "ЛНР", заявляє про підтримку анексії Криму. Тому прийняття Симоненка в керівні органи КПРФ свідчить про те, що він може бути причетний до вищезазначених кримінальних злочинів", - зазначив Петренко.

Крім того, Мін'юст вимагає від СБУ поінформувати про хід розслідування і оприлюднити попередні результати слідчої роботи по кримінальних справах, які були порушені проти керівництва КПУ раніше.

Так само Міністерство юстиції зробило запит щодо перевірки можливої зміни громадянства Петром Симоненком і отримання ним російського паспорта.

Відзначається, що інформацію про присутність Симоненка на з'їзді КПРФ в Росії також підтвердили на офіційному сайті російської політичної сили, де розміщені фрагменти виступу Петра Симоненка з висловами, які можуть бути розцінені як заклик до повалення чинної української влади.

Нагадаємо, раніше народний депутат від фракції "Радикальної партії Олега Ляшка" Ігор Мосійчук повідомляв, що лідер Комуністичної партії України Петро Симоненко в суботу, 28 березня, був обраний до президії КПРФ.