Під Адміністрацією Порошенка вимагають відставки Шокіна

Під Адміністрацією президента України проходить мітинг з вимогою звільнити Віктора Шокіна і призначити незалежного генерального прокурора
Depo.Влада
28 березня 2016 10:08
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє кореспондент depo.ua, в акції беруть участь активісти, громадські діячі, політики та народні депутати, зокрема Дмитро Добродомов, Мустафа Найєм, Сергій Лещенко.

Під Адміністрацією Порошенка вимагають відставки Шокіна - фото 1

"Ми маємо дати рішучий вислів, що ми так далі працювати і жити не будемо однією відставкою Шокіна, а я переконаний, що вона відбудеться. Адже якщо раптом завтра депутати не проголосують (за відставку Шокіна, - ред.), то це буде точка неповернення цього парламенту. Але найголовніше питання - ми вимагаємо прозорого конкурсу. Нардепи зареєстрували законопроект про кваліфікаційні комісії, які б мали прозоро провсети ту реформу, яку провалив повністю Шокін, перепризначивши старих прокурорів", - заявив нардеп Добродомов.

Під Адміністрацією Порошенка вимагають відставки Шокіна - фото 2

Мітингувальники запропонували два варіанти розвитку подій – це відкритий конкурс на посаду генерального прокурора або призначення на цю посаду чинного начальника управління спеціальних розслідувань ГПУ Сергія Горбатюка, який зараз займається справою розстрілу майданівців.

Під Адміністрацією Порошенка вимагають відставки Шокіна - фото 3

ФОТО: Телеканал 24

Більше новин політики читайте на Depo.Влада